Yapı Bilimleri ve Muhafaza

Yeni ve mevcut tesislerde muhafaza danışmanlığı ve kalite güvencesi için benzersiz bir bakış açısı ve eksiksiz bir uzmanlık yelpazesi

İnşaat projenizin devreye alınması söz konusu olduğunda, yerel veya küresel olarak başarılı olmanıza yardımcı olabilecek bir ortağa ihtiyacınız var. Size zaman ve para kazandıracak hizmetlere ve yeteneklere sahip bir ortak. Bir projenin bilinen ve bilinmeyen yönlerini aşmanız için gereken uzmanlığa ve deneyime sahip bir ortak. Teknik Denetim‘e ihtiyacınız var.

Hakkında
Müşterilerin neden Teknik Denetim’i tercih ettiğini ve geri gelmelerini neyin sağladığını öğrenin. Başarılı olmanıza yardımcı olacak bir ortağa ihtiyacınız var. Teknik Denetim’e ihtiyacınız var.

Hizmetler ve Yetenekler
İşi yapmak için hizmetlere ve yeteneklere sahip bir ortağa ihtiyacınız var. Teknik Denetim’in eksiksiz yetenek paketinin projenizde tasarruf etmenize ve paradan tasarruf etmenize nasıl yardımcı olduğunu görün.

Personel / Uzmanlar
Bina muhafazalarının tasarımında, test edilmesinde ve değerlendirilmesinde 35 yılı aşkın süredir, kendini işine adamış personelimiz işi bitirmek için deneyim ve bilgiye sahiptir.

Konumlar
Nerede olursanız olun, yanınızdayız. Kuzey Amerika’da 25’ten fazla bina bilimi ve saha testi konumuyla ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz.

Yapı Bilimleri ve Muhafaza

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir