Uzman Tanık

Hukuk sektöründe davaların çözümlenmesine yardımcı olmak için bilirkişi hizmetlerinin kullanılması, çok çeşitli uzmanlık dallarında ve ülkelerde yaygın bir uygulamadır.

Uzman tanık hizmetleri sağlayacak doğru ortağı bulmak zor olabilir. Uzmanlık alanlarının özel durumlarla dikkatlice eşleştirilmesi gerekir ve her iki tarafın da yasal tanıklıktan önce açık ve özlü bir iletişim sürdürmesi gerekir.

Böyle kritik bir hizmet için uygun yeteneklere sahip deneyimli profesyonellerin atanması hayati önem taşımaktadır. Kimyasal analiz ve arıza analizindeki uzmanlığımız ve güvenilir uzman tanık hizmetleri sağlama konusundaki itibarımız, bizi ideal ortağınız olarak konumlandırıyor.

Otuz yılı aşkın bir süredir inşa edilmiş olup, hukuki ve sigorta uyuşmazlıklarında bağımsız analiz ve malzeme danışmanlığı ve uzman tanıklık hizmetleri sağlama konusunda küresel bir itibar kazandık.

Teknik Denetim, davaya hazırlık için gereken teknik test desteğini sağlar:

  • Bireysel durum için en iyi analitik test yöntemine yönelik rehberlik
  • Sağlam ve iyi anlaşılmış test yöntemlerine geniş erişim
  • Çoğu kimyasal, malzeme ve ürünü ele alan çok geniş bir analitik paket
  • Hazır alternatifler sunan entegre bir analitik yaklaşım
  • Yöntemlere danışmak, sonuçları açıklamak ve fikir yazmak için çok deneyimli teknik uzmanlar
  • ISO sertifikalı laboratuvarlardan yüksek kaliteli test verileri
  • Gözetim zinciri ve fotoğraflı dokümantasyon, uzun süreli saklama ve özel bilgilerin korunması dahil olmak üzere benzersiz numunelerin dikkatli bir şekilde kullanılması
  • Analitik test ve başarısızlık analizine uzman tanık
  • Çok geniş bir analitik test yelpazesi hakkında danışmanlık

Çok çeşitli endüstriler ve hizmetler için uzmanlık sunuyoruz. Uzman bilgi alanlarımız arasında metaller ve alaşımlar, özel kimyasallar ve farmasötikler, pestisitler, polimerler, kompozitler, beton, seramikler ve kaplamalar ve astarlar gibi çok çeşitli kimyasal ürünler bulunmaktadır.

Malzeme bozulması ve arıza analizi, korozyon kırılması ve yorulma da kapsamlı uzmanlık deneyimine ve bilgisine sahip olduğumuz alanlardır. Kısıtlanmış maddelere maruz kalma veya herhangi bir ürün türü için fikri mülkiyet alanında algılanan ihlal, entegre uzman araştırma analizi ve uzman tanık hizmetlerimizi gerektirebilir.

Tipik olarak projelerimiz, malzeme testi, kimyasal analiz, seçim ve inceleme, arıza araştırması, nedensellik ve etki çalışmaları ve risk değerlendirmesini içerir.

Uzmanlarımız, karmaşık teknik konuların bilimsel olmayan personel tarafından anlaşılmasına izin vererek bulguları ve fikirleri açık ve net bir şekilde sunar.

Uzman tanık hizmetlerimizle meşgul olmak, size kendi uzmanlık alanlarında tanınmış otoriteler olan bir dizi kıdemli danışman ve mühendise erişim sağlar. Uzmanlarımızdan bazıları The Academy of Experts tarafından akredite edilmiştir ve dünyanın çeşitli ülkelerinde arabuluculuk ve tahkimlere katılmıştır.

İlgili hukuki ve uzman tanık hizmetleri:

İlaçlar için Uzman Tanık ve Fikri Mülkiyet Desteği

Farmasötik fikri mülkiyet korumasını destekleyen uzman tanık hizmetleriyle entegre edilmiş uzman farmasötik araştırma analizi ve görüntüleme

Kimyasal Güvenlik için Uzman Tanıklık ve Dava Destek Hizmetleri
Günümüzün ihtilaflı kültürüyle, pestisitler, diyet takviyeleri, tıbbi cihazlar, kağıt hamuru ve kağıt fabrikası atıkları, potansiyel olarak zararlı sıvılara maruz kalma ve işyerinde gazlar.

Kimyasal Araştırma Analizi Yoluyla Dava ve İhtilafların Çözümü
Teknik Denetim vaka çalışmaları, kimyasal karakterizasyon ve analiz metodolojilerinin ticari sorumluluk taleplerine, patent koruma veya ihlal ihtilaflarına, ürün performansına veya kalite taleplerine uygulanmasındaki geniş deneyimimizi göstermektedir.

Üretilen bileşenler veya endüstriyel ekipman için uzman tanık
Üretilen bir bileşen veya endüstriyel ekipman arızalandığında ve bu dava ile sonuçlandığında, uzman tanık hizmetimiz, müşterimizin davasını desteklemek için adli kanıtlar ve tanık ifadeleri sağlayabilir.

 

UZMAN TANIK

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir