Ürün Güvencesi

Yasal uyumluluğun ötesinde, ürününüzün tüm yönleri için değerlendirme ve danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz. Ürününüzün ve tedarik zincirinizin güçlü ve zayıf yönleri, marka geliştirme ve kalite güvence hizmetlerimizle ortaya çıkar. Geliştirme ve tasarımdan lansman ve perakende stratejisine kadar, küresel ağımız, ürününüzün pazarda en iyi avantaja sahip olmasını sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz verileri, zekayı, araçları ve fırsatları size sunar.

Teknik Denetim, aşağıdaki hizmet teklifleriyle markanızı oluşturmanıza, sürdürmenize ve korumanıza yardımcı olur:

Güvenlik : Teknik Kontrol’iün güvenlik danışmanlığı hizmetleri, ürününüz piyasaya çıkmadan önce riski azaltmanıza yardımcı olarak sizi ve müşterilerinizi geri çağırma ve iadelere karşı korur.
Performans : Müşterilerinizin ihtiyaçlarına uyan özel performans verileriyle ürün geliştirmeyi, pazarlama iddialarını ve ürün seçimini değerlendirin. Perakendeciler ve markalar, rafta daha yüksek performanslı ürünleri daha iyi fiyatlarla almak için bizimle birlikte çalışıyor. Ürün Güvencesi
Kalite : Teknik Denetim uzmanları, büyümeyi desteklemek, şeffaflık oluşturmak ve getirileri azaltmak için kalite ve uyumu fikirden pazara hizalayarak kalite sistemlerinizi kurmak ve / veya iyileştirmek için sizinle işbirliği yapar. Daha fazla bilgi edinin …
Kimyasal Yönetimi : Teknik Denetim, yasal uyumluluktan temel güvenliği sağlamaya ve aşağıdakiler dahil olmak üzere tüketici ürünlerinizin algılanan güvenliğini yönetmeye kadar kimyasal yönetimine bütünsel bir yaklaşım belirlemenize ve geliştirmenize yardımcı olabilir: oyuncaklar, giysiler, ayakkabılar, aletler, mobilyalar, gıda ambalajları, gıda temas malzemeleri ve diğer ürünler.
Sürdürülebilirlik Güvencesi : Teknik Denetim’in enerji ve çevre yönetimi ve kurumsal sosyal sorumluluk (CSR) dahil olmak üzere Sürdürülebilirlik uzmanlığının küresel erişimi, genişliği ve kapsamı, müşterilerimizin değişen pazarlarda benzer standartlarda programlar uygulamasına veya yasal taleplere etkin bir şekilde uymasına yardımcı olur. Hizmetlerimiz, acil çevresel, sosyal ve yönetişim gereksinimlerine yönelik çözümlerden, paydaş katılım programları, sürdürülebilir tedarik zinciri yönetimi araçları ve raporlama girişimleri gibi stratejik portföy girişimlerinin geliştirilmesine kadar uzanmaktadır.

Ürün Güvencesi

5 yorum

  1. teşekkürler, bu yazıda aradıklarımı buldum ve sizinle çalışmak istiyorum. periyodik bakım, ürün güvencesi hakkındaç

  2. ürün güvencesi ile ilgili merak ettiğim ve destek almak istediğim bir konuydu. teknikdenetim.com olmanıza tebrik ederim.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir