Teknik Denetim

Şirketler, sipariş vermeden önce, seçtikleri üreticinin bunu yerine getirmek için gerekli altyapıya, sistemlere, süreçlere ve yeteneklere sahip olduğunu bilmek isterler. Ayrıca, yerel ve uluslararası kalite ve güvenlik standartlarının tüm uluslararası satıcılarında ve üretim ve teslimat süreci boyunca tutarlı bir şekilde sürdürülmesini sağlamaları gerekir.

Karmaşık uluslararası tedarik zincirlerine sahip çok uluslu şirketlerden, artan üretim maliyetleri ile karşı karşıya olan daha küçük işletmelere kadar, daha fazla şirket, daha az gelişmiş kalite, kaynak bulma, üretim ve teslimat süreçlerine sahip ülkelerde daha düşük maliyetli satıcılar arıyor. Bu, şirketlerin çeşitli bölgelerde çeşitli satıcılarla çalışırken tutarlı, kabul edilebilir standartları korumasını gerektirir.

Sistematik ve bağımsız bir satıcı değerlendirmesi yoluyla satıcı yeteneklerini tam olarak anlamanıza yardımcı olabiliriz. Güvenilir, akredite denetçilerimiz iç denetimler gerçekleştirerek şirketlerin ve tedarikçilerinin personel üzerinde bir iç denetçi tutmanın maliyeti olmadan kalite standartlarını karşılamasına olanak tanır.

Kriterler ihtiyaçlarınıza göre uyarlanırken, denetimler genellikle bir satıcının sistemlerine, uygulamalarına ve yeteneklerine odaklanır. Denetimler, sözleşme öncesi değerlendirme ve uluslararası standartlara uygunluk testlerini içerebilir, örneğin kalite (ISO 9001) sağlık ve güvenlik (ISO 18001) çevre yönetimi (ISO 14001) ve laboratuvarlar (ISO 17025). Ayrıca, denetimin bulguları ve bu eylemlerin etkili bir şekilde uygulandığını teyit etmek için takip değerlendirmeleri ışığında düzeltici ve önleyici eylemler için rehberlik sağlarız.

Ayrıca, gelecekteki projeler için hazırlık aşamasında onaylı tedarikçilerin güncel bir listesini tutmanıza olanak tanıyan Onaylı Satıcı Listeleri denetimleri de sağlıyoruz.

Global bir operatör olarak, dünyanın her yerinde denetim ve değerlendirme ihtiyaçlarınızı destekleyebiliriz. Uzman kadromuz, derinlemesine yerel bilginin katma değeri ile uzmanlığa zamanında ve uygun maliyetli erişim sağlayan dünyanın en büyük sanayi merkezlerinde bulunmaktadır.

Toplam Kalite Güvence denetçilerimiz, şirketleri hem yerel hem de uluslararası kabul görmüş standartlara göre değerlendirme yeterliliğine sahiptir. Mevcut standartlara ve mevzuata ayak uydurmak için, sürekli eğitim, geliştirme ve yeterlilik testlerine kendimizi adadık.

Teknik denetim ve değerlendirme hizmetleri, işletmenizi tedarikçi seçimiyle ilişkili risklerden izole etmeye yardımcı olur. Ek olarak, hizmetlerimiz maliyetleri düşürmeye, kaliteyi artırmaya ve sürekli iyileştirmeyi teşvik etmeye yardımcı olabilir.

 

Teknik denetim

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir