Sosyal Sorumluluk Çözümleri

Sosyal Sorumluluk Çözümleri
Sosyal Sorumluluk Çözümleri

Sosyal sorumluluk alanında güvenilir ortağınız olarak Teknik Denetim, tedarik zincirinizdeki sorumsuz davranışları belirlemenize ve bunlara karşı önlem almanıza yardımcı olur.

Teknik Denetim’in Sorumlu Kaynak Kullanımı Güvencesi çözümleri, tüm tedarik zinciri boyunca tesislerdeki işçi haklarını ve güvenliğini izleme ve değerlendirme konusunda küresel kuruluşları destekler. Üçüncü taraf doğrulama yoluyla, kuruluşlar yalnızca markalarını itibar riskinden korumakla kalmaz, aynı zamanda dünya çapındaki önemli iş gücü sorunlarını da ele alabilir.

Teknik Denetim, müşterilerimiz ve meslektaşlarımızla birlikte Sorumlu Kaynak Kullanımı çözümlerinin kurucu üyesi olarak, şirketlerin tüm tedarik zinciri boyunca tesislerdeki işçi haklarını ve güvenliğini yönetmelerine yardımcı olacak bir hizmet paketi sunmaktadır. Teknik Denetim, 20 yıldan daha uzun bir süre önce bu alana giren ilk denetim firmasıydı ve etik kaynak bulma programlarının yaklaşımında ve odak noktasında değişimi yönlendirmek ve ayrıca kapasite geliştirme ve iyileştirme programlarının uygulanmasına yardımcı olmak için veri analitiğinin kullanımına öncülük etti.

Teknik Denetim, profillerinizi ve iyi uygulamalarınızı sergilemenizi güçlendirmek ve aynı zamanda sürdürülebilir çevre uygulamaları yoluyla malzeme verimliliğini artırmak, güvenlik ve işyeri koşullarıyla ilgili iyi sosyal sorumluluk uygulamak ve kuruluşunuzun ve tedarikçilerinizin yarının gereksinimlerini karşılamasını sağlamak için bir dizi sorumlu kaynak sağlama çözümleri sunar. çalışanlar, topluluklar, yatırımcılar ve müşteriler. Dünya çapındaki en geniş denetçi ağına sahip olan Teknik Denetim, iş yaptığınız her yerde kuruluşunuzun etik kaynak bulma hedeflerini destekleyebilir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir