Özel Denetim Çözümleri

Özel Denetim Çözümleri
Özel Denetim Çözümleri

Kişiselleştirilmiş denetim çözümleri ile tedarik zincirinizin gücünü doğrulayın.

Küreselleşme, her tedarik zincirine yeni bir karmaşıklık düzeyi getirdi. Tedarikçileri ve tesisleri dünyanın her yerinde bulunduklarında izlemek zor ve zaman alıcıdır. Ancak süreçlerinde tam şeffaflığa sahip değilseniz, nihai ürün veya hizmetinizin kalitesini ve güvenilirliğini riske atıyor olabilirsiniz.

teknikdenetim.com’un sunduğu birçok güvence çözümüne ek olarak, kuruluşunuz için özel denetimler oluşturabiliriz. İkinci taraf denetiminizi bize yaptırdığınızda, bir bulgu raporundan daha fazlasını alırsınız. Değerli zaman ve paradan tasarruf ederken daha güçlü, daha şeffaf kalite kontrol süreçleri sağlamanıza yardımcı olmaya adanmış bir iş ortağına sahip olursunuz.

Özel denetimin faydaları:

  • Kurumsal hedeflerin anlaşılmasını, gerçekleştirilmesini ve sürdürülmesini sağlamak için üst yönetiminiz adına ortak oluyoruz ve çalışıyoruz. Yeni bölümler, yeni hedefler veya bir risk değerlendirmesi aracı olarak, temel ölçütler ve sürekli iyileştirme için sonuçları değerlendirmek ve raporlamak için ekibinizle ortak çalışırız.
  • Küresel denetçi ağımız, teknikdenetim.com‘un markanızı ürün çeşitliliğine, sosyal sorumluluk ve sürdürülebilirlik sorunlarına ve yönetim sistemi değerlendirmelerine karşı korumak için özel bir çözüm sunmasına olanak tanır.

Diğer denetim türleri:

  • Habersiz Tüketici Örneklemesi: Satış öncesinden satış sonrası işlemlere kadar müşteri deneyiminizi değerlendirin. Deneyimli denetçilerimiz, müşterilerinize nasıl davranıldığı ve satış sürecinin etkinliği hakkında nesnel, gerçeğe dayalı ve ilgili bilgiler sağlamak için perakende veya web tabanlı mağazanız hakkında size bilgi verecektir.
  • Brezilya Fabrika Denetimleri: Kuzey ve Güney Amerika’da Brezilya Fabrika Denetimleri sunuyoruz. Hizmetlerimiz, Brezilya ofisimiz dışında yönetildikleri için hem ticari cihazları hem de tıbbi cihaz uygulamalarını destekler. Bu, Brezilya işletmelerini desteklemek, üretkenliklerini ve mal ve hizmetlerin kalitesini artırmak için Aralık 1973’te kanunla oluşturulan Ulusal Metroloji, Kalite ve Teknoloji Enstitüsü’nü (INMETRO) desteklemektedir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir