Laboratuvar Danışmanlığı

Laboratuvar danışmanlığı, kıyaslama ve değerlendirme çalışmaları.

Teknik Denetim, müşteriler için laboratuvar etkinliklerini objektif olarak ölçer ve değerlendirir. Teknik Denetim laboratuvar üretkenliği ve ölçüm danışmanları, müşterinin laboratuvar altyapısını değerlendirir ve kıyaslama kriterlerini uygular. Bir laboratuvar kıyaslama çalışmasında kanıtlanmış metodolojilerin uygulanması, müşterilerimize akıllı kararlar vermek için doğru bilgilere sahip olacaklarını garanti eder.

Koşullara bağlı olarak, laboratuvarların kurumsal ve bireysel sahipleri dış kaynak kullanmayı veya analitik testleri ve laboratuvar işlevlerini Teknik Denetim’e devretmeyi düşünebilirler. Böyle bir değerlendirmede önemli bir ilk adım, laboratuvar kıyaslama sürecidir.

Laboratuvar karşılaştırma performans değerlendirmesi:

Laboratuvar performans değerlendirme çözümleri, laboratuvar hizmetleri ölçüm tedarik zinciri için bir kıyaslama çalışmasıyla başlar. Teknik Denetim, verimlilikten kaliteye kadar dahili laboratuvar performansını analiz etmek ve karşılaştırmak için laboratuvar değerlendirme ölçütlerini uygular.

Teknik Denetim, kimya, petrol ilaçları, gıda, tüketici ve ilgili sektörlerde dünya çapında ticari laboratuvarlar işleten, dünyanın önde gelen laboratuar dış kaynak kullanımı ve analitik hizmetler şirketidir. Şirkette önemli laboratuvar operasyon uzmanlığı bulunmaktadır. Bu uzmanlar, laboratuvar işlemlerini kalite, verimlilik ve üretkenlik konusunda keskin bir gözle denetler, ölçer ve değerlendirir.

Teknik Denetim uzmanlarının laboratuar karşılaştırma önlemleri:   

  • Laboratuvar ROI
  • Laboratuvar birim maliyetleri
  • Laboratuvar üretkenliği ve verimliliği
  • Laboratuvar kalitesi ve müşteri hizmetleri
  • Laboratuvar güvenilirliği
  • Laboratuvar teknolojisi
  • Yerleşik kurum içi uzmanlık
  • 3. taraf test çalışmaları için potansiyel

Teknik Denetim, Air Products, DSM, Halliburton, Rolls-Royce, Avecia, Unilever, Citgo, Shell, BP, BASF, ExxonMobil, Dow Chemical, holding şirketleri, özel şahıslar, ulusal devlet kurumları ve diğerleri. Teknik Denetim, belirli müşterilerin ihtiyaçlarına uyacak şekilde uyarlanmış eksiksiz bir yönetim modelleri yelpazesi geliştirmiştir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir