Gıda ve Tarım – Gıda Güvenliği

Gıda ve Tarım
Gıda ve Tarım

Tarladan sofraya daha iyi bir gıda tedarik zinciri ile markalarınızı ve itibarınızı koruyun.

Gıda güvenliği ve kalitesi, siz ve gıda ürünleri ve hizmetlerinin üretimi ve dağıtımında yer alan herkes için büyük önem taşımaktadır. Yenilikçi yaklaşımımız ve müşteri odaklı anlayışımız, kaynaktan, üretim sırasında ve teslimat yoluyla çok çeşitli uluslararası standartları ve düzenlemeleri anlayan gerçek bir küresel ortak olarak işiniz üzerinde olumlu bir etki yaratabileceğimiz anlamına gelir.

 

Endüstri Çözümleri

Yerel uzmanlığa sahip küresel uzmanlarımız, işiniz için önemli olan konularda size rehberlik etmek için sizinle birlikte çalışır. Kapsamlı hizmet yelpazemiz, gıda sektöründe çok çeşitli endüstrileri desteklemekte uzmanlaştığımız anlamına gelir.

Test ve Analiz

Gıda testleri, güvenli ve kaliteli ürünlerin verimli üretiminin ayrılmaz bir parçasıdır. Gıda endüstrisi giderek daha fazla incelemeye tabi tutulurken, gıda güvenliği yönetmeliklerine uygunluğu sağlamak ve halk sağlığını korumak için testler bir zorunluluktur. Teknik Denetim’in Gıda Test ve Analiz laboratuvarları Amerika Birleşik Devletleri , Kanada , Avrupa , Orta Doğu, Afrika ve Asya Pasifik’te bulunmaktadır. Teknik Denetim‘in Diyet Takviyeleri ve Doğal Ürün Testi , kalite ve mevzuata uygunluk açısından nutrasötikler veya takviyeler, botanikler ve doğal ürünleri değerlendirmek için analitik testler de içerir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir