Enerji Danışmanlığı ve Su Danışmanlığı

Toplam Kalite Güvence ortağınız olarak Teknik Kontrol ile, gelişimsel ve operasyonel zorluklarınıza pratik yüksek değerli enerji ve su danışmanlığı çözümleri sağlama konusunda bize güvenebilirsiniz. Bilim adamlarımız, mühendislerimiz ve düzenleyici uzmanlarımız, uyumluluğu sağlamanıza, maliyeti düşürmenize ve riski yönetmenize yardımcı olmak için kapsamlı ve esnek hizmetler sağlayarak her geliştirme aşamasında sizinle birlikte çalışır. Çözümlerimiz birçok mavi çip şirketi tarafından kullanılmaktadır ve müşteri referanslarımız yaratıcılığımızı, kalitemizi ve güvenilirliğimizi yansıtmaktadır.  Enerji Danışmanlığı ve Su Danışmanlığı

Denizaltı Kabloları

Teknik Denetim’in uzmanları, hem enerji iletimi hem de telekomünikasyon için projenizin geliştirilmesi ve işletilmesinin tüm yönlerinde güvence sağlar.  

Operatörlere, geliştiricilere, kamu hizmetlerine, varlık yöneticilerine, borç verenlere ve devlet kuruluşlarına,  konsept, fizibilite ve tasarımdan inşaat ve işletmeye ve hizmetten çıkarmaya kadar tüm açık deniz kablo geliştirme aşamalarını denetlemek için ihtiyaç duydukları danışmanları ve proje yöneticilerini  sağlıyoruz.

Uzmanlarımız, kablo yönlendirme, kablo risk değerlendirmesi, çevresel değerlendirme, entegre modelleme, inşaat denetimi, varlık yönetimi sistemleri ve anket ve izleme hizmetleri dahil olmak üzere kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunar.  

Su Hizmetleri

Operatörlerin, düzenleyicilerin ve hükümet kuruluşlarının, insan faaliyetlerinden kaynaklanan su sistemleri (nehirler, göller, rezervuarlar, haliçler ve kıyı suları) üzerindeki çevresel etkileri anlamalarına yardımcı oluyoruz. Arıtılmış atık su , endüstriyel deşarjlar, yağışlı hava ve acil durumlar için benzersiz, kanıtlanmış yaklaşımlar kullanıyoruz. Müşterilerimize, hedeflenen yatırımın yanı sıra güvenli ve uyumlu teslimata izin veren doğru bilgi ve analizler sunuyoruz. 

Düzenleyici, çevresel ve mühendislik kısıtlamaları zorluklarınıza ölçülebilir faydalar sağlayan entegre çevresel modelleme, uygunluk değerlendirmeleri, anketler, izleme ve laboratuvar su hizmetleri dahil bir dizi hizmet sunuyoruz .  

Yağ ve gaz

Rezervuardan rafineriye ve ötesine, şirketlerin kalite, güvenlik, uyumluluk, performans ve ticari hedeflerini karşılamaları için ihtiyaç duydukları enerji ve su uzmanlığına sahibiz.

Hizmetlerimiz  dünya çapında keşif, üretim ve işletmeden çıkarma, mühendislik, rafine etme, test etme, inceleme, kalite, eğitim, araştırma ve ilgili hidrokarbon endüstrisi faaliyetlerini desteklemektedir. Ayrıca sürecin tüm aşamalarında kullanılan hammaddelerin mevzuata uygunluğunu da sağlıyoruz. Teknik Denetim’in danışmanları, mühendisleri, kimyagerleri, tehlikeli alan bilimcileri, teknisyenleri, eğitmenleri ve diğer personeli, müşterilerine onlarca yıllık profesyonel endüstri deneyimi sunar.

Rüzgar, Dalga ve Gelgit Enerjisi

Siyasi irade, sosyal talep ve arz güvenliği, yenilenebilir enerji kaynakları olarak rüzgar, dalga ve gelgitin öneminin hızla artması anlamına geliyor. Teknik Denetim, bu büyümeyi ve dekarbonizasyon geçişini desteklemek için fizibilite çalışmaları, lisanslama desteği ve test hizmetleri sunmaktadır.  

Ürün geliştirme ve çevresel ve düzenleyici zorluklar sürekli olarak gelişmektedir. Bu karmaşık değişikliklerde gezinmek  , yenilenebilir enerji işinizin bu gelişen pazarda başarılı olmasına ve rekabet etmesine olanak tanıyan uzmanlığı ve küresel erişimi sağlayabilecek güvenilir bir ortak gerektirir  .

Limanlar ve Limanlar 

Müşterilerimizin düzenleme ve politika gerekliliklerini anlamasına ve değerlendirmesine yardımcı olmak için entegre çevresel modelleme ve değerlendirme hizmetleri sunuyoruz. Örnekleme, denetim, modelleme ve çevresel değerlendirmedeki uzmanlarımız, liman geliştirme, kargo denetimi, balast suyu yönetimi, petrol transfer lisansı, petrol sızıntısı beklenmedik durumu, risk değerlendirmesi ve planların, politikaların ve politikaların geliştirilmesi dahil olmak üzere çok çeşitli liman faaliyetleri için yüksek değerli çözümler sunar. yönergeler.   

Enerji Danışmanlığı ve Su Danışmanlığı

1 yorum

  1. teşekkürler, detaylı ve ne iş yaptığınızı anlattığınız bir yazı olmuş elinize sağlık teknik denetim

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir