Çevre, Sağlık ve Güvenlik

Çevresel kirleticilere maruz kalma, güvenli olmayan çalışma ortamları, zayıf iç mekan hava kalitesi, etkisiz güvenlik yönetimi ve çevresel olayların sağlığımız ve iyiliğimiz üzerindeki riskleri hakkında artan bir anlayış kazandıkça Çevre, Sağlık ve Güvenlik (ÇSG) sorunları daha yaygın ve karmaşık hale geldi.

Uzmanlarımız, acil çevre ve iş sağlığı ve güvenliği endişelerinden ve felaketlerden, en yeni programların geliştirilmesi ve yeni süreçlere destek gibi stratejik girişimlerin geliştirilmesine kadar her türlü sorunu ele almak için çözümler sunar.

Teknik Denetim‘in küresel erişimi, mesleki ve çevre sağlığı ve güvenliği, endüstriyel hijyen ve iç ortam uzmanlığının genişliği ve kapsamı, müşterilerimizin uyumluluğu ve mesleki maruziyeti değerlendirmesine ve yönetmesine, iş kesintilerini ve risklerini en aza indirmesine ve beklenmedik çevre, sağlık ve güvenlik olaylarını güvenli bir şekilde ele almasına yardımcı olur. Çok disiplinli ekiplerimiz, işletmeler, tesisler ve ekipler için özel programlar, projeler ve protokoller geliştirmek ve uygulamak için müşterilerimizle ortaklık yapan deneyimli danışmanları, bilim adamlarını ve mühendisleri içerir.

Çevre, Sağlık ve Güvenlik

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir