Birleşme ve Devralmalar için İşlem Durum Tespiti

Birleşme ve Devralmalar için İşlem Durum Tespiti
Birleşme ve Devralmalar için İşlem Durum Tespiti

Satın alma, entegrasyon ve operasyonel dönüşümden elden çıkarmaya ve halka arza kadar, müşterilerin bir yatırımın tüm aşamalarında kalite, güvenlik, sürdürülebilirlik ve düzenleyici riskleri değerlendirmesine yardımcı oluyoruz.

Her işlem  birleşme, devralma, varlık alım, ortak girişim, elden veya stratejik ittifak edip  Ya kilidini önemli değer veya onu yok etme potansiyeline sahiptir. Teknik Kontrol’in işlem durum tespiti hizmetleri, şirketlerin değeri en üst düzeye çıkarmasını ve öngörülemeyen kalite, güvenlik, sürdürülebilirlik ve düzenleyici yükümlülükleri azaltmasını veya tamamen önlemesini sağlayarak potansiyel olarak olumsuz finansal, halkla ilişkiler ve dava sonuçlarını önlemeye yardımcı olabilir.

Periyodik Kontrol‘ün çok disiplinli ekibi, çok uluslu büyük şirketler ve hızlı büyüyen start-up’larla çeşitli endüstrilerde çalışan kapsamlı deneyiminin bir kombinasyonundan yararlanan uzman görüşleri sağlar. Müşterilerimizin markalarını korumalarına, küresel tedarik zincirlerini değerlendirmelerine, küresel düzenleyici onayları kolaylaştırmalarına ve kalite, güvenlik ve sürdürülebilirliği yönetmek için en iyi uygulamaları anlamalarına yardımcı oluyoruz.

  • Satın almadan önce: Uzmanlarımız, işlemin kapsamını anlamak için dahili ve harici durum tespiti ekiplerinizle birlikte çalışacak ve ardından yatırımınız için potansiyel risk alanlarını belirlemek için operasyonlarınızı ve/veya ürünlerinizi gözden geçirecektir.
  • Entegrasyon: Teknik Denetim, satın alma süreçlerini iyileştirmek ve şirketinizin yönetim standartlarıyla uyumlu hale getirmek için şirketinizle ve potansiyel satın almayla birlikte çalışacaktır.
  • Operasyonel dönüşüm: Operasyonel dönüşüm yoluyla Periyodik Kontrol, yatırımcıların tedarik zinciri, marka ve satış genişleme stratejilerinin değerine odaklanabilmeleri için kalite, güvenlik, sürdürülebilirlik ve düzenleyici süreçleri korumak için değişiklik yönetimini ve operasyonları destekleyebilir.
  • Elden çıkarma üzerine: Teknik Kontrol‘den yararlanan şirketler, kalan portföyleri üzerindeki kalite/uyumluluk etkisini en aza indirebilir ve aynı zamanda işin riskten arındırıldığını gösterebilir

Birleşme ve Devralmalar için İşlem Durum Tespiti

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir