AS9100 Serisi – Havacılık Uzay ve Savunma Sertifikasyonu

Havacılık Uzay ve Savunma Sertifikasyonu
Havacılık Uzay ve Savunma Sertifikasyonu

AS9100, sürekli olarak kaliteli ürünler, süreçler ve hizmetler sağlamak için gerekli sistemlere odaklanan, uluslararası kabul görmüş Havacılık ve Uzay KYS Standardıdır.

Havacılık, uzay ve savunma sanayileri, dünyadaki en yüksek riskli ve en çok düzenlenen iş sektörleri arasındadır. Bu sektörler için tedarikçi kalifikasyonu, tedarikçilerin AS9100, AS9110 ve/veya AS9120 gibi kalite yönetim sistemlerinin uygunluk gereksinimlerini karşılamasını zorunlu kılar . Standart, herhangi bir havacılık organizasyonu için özel olarak havacılık düzenleme, güvenlik ve güvenilirlik gereksinimlerini ele alır; tasarım ve imalattan bakım ve stokçu distribütörlere kadar.

Nitelikli bir tedarikçi olarak yurt içi ve yurt dışı iş fırsatlarını takip etmek için gerekli olan sertifikalar, belgelendirme ile karşılanır. AS9100 sertifikalı her şirket, IAQG tarafından sağlanan Çevrimiçi Havacılık ve Uzay Tedarikçisi Bilgi Sistemine (OASIS) dahildir . Bu aranabilir veri tabanı, havacılık endüstrisindeki şirketler tarafından kullanılabilir ve satın alma bağlantılarıyla birlikte her bir tedarikçi hakkında bilgi içerir. OASIS’i ücretsiz bir havacılık ve uzay pazarlama aracı olarak düşünün.

teknikdenetim.com, küresel bir AS9100 kayıt kuruluşu ve havacılık ve uzay sertifikasyon hizmetlerinin lider sağlayıcısıdır.

www.teknikdenetim.com, AS9100, AS9110 ve AS9120 standartları için dünya çapındaki havacılık üreticilerini, distribütörlerini ve servis sağlayıcılarını sertifikalandıran ilk akredite kayıt şirketleri arasındaydı . Endüstri deneyimimiz ve profesyonel kadromuz, küresel olarak havacılık ve uzay tedarikçilerine yardımcı oldu, QMS sertifikası aldı ve yeni iş fırsatlarını takip etmek için gerekli gereksinimleri karşıladı.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir